Webinar: Najem – praktyczne i prawne aspekty tworzenia umów

Tm/ 10 czerwca, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na webinar skierowany do wszystkich prawników, ale także wszystkich właścicieli mieszkań, domów lub innych nieruchomości; a także osób, które takie nieruchomości chcą wynajmować. Szkolenie pt. “Najem – praktyczne i prawne aspekty tworzenia umów” odbędzie się 29 czerwca w godz. 18-21 i będzie prowadzone przez mec. Paulinę Górną specjalistkę w dziedzinie prawa cywilnego oraz m.in. umów najmu. Szkolenie jest certyfikowane. Serdecznie zapraszamy na to niezwykle ciekawe i bogate w wiedzę spotkanie.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Poniedziałek– 29.06.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
1) Umowa najmu – prawa i obowiązki stron przy uwzględnieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie praw lokatorów
2) Sposób za skuteczne zabezpieczenie stron umowy najmu
3) Umowa najmu okazjonalnego jako alternatywa dla klasycznej umowy najmu

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 21.06.2020 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Ze względu na wyjątkową sytuację postanowiliśmy maksymalnie ograniczyć koszty tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział w warsztatach.

Jak to działa?

  1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (29.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*