Webinar: Prawo dostępu do broni palnej w Polsce

Tm/ 1 czerwca, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na webinar skierowany do wszystkich prawników, ale także pasjonatów broni oraz wolnego dostępu do niej. Szkolenie odbędzie się 18 czerwca w godz. 18-21 i będzie prowadzone przez Dr. Arkadiusza Tomczyka specjalistę w dziedzinie prawa dostępu do broni palnej oraz prawa karnego. Szkolenie jest certyfikowane. Serdecznie zapraszamy na to niezwykle ciekawe i bogate w wiedzę spotkanie.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Czwartek – 18.06.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

  • co to jest broń palna i warunki uzyskania pozwolenia na broń,
  • warunki przechowywania, transportu,
  • czyny zabronione,
  • prawne aspekty posiadania broni palnej w Polsce,
  • możliwości uzyskania pozwolenia na posiadanie broni palnej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do środy 10.06.2020 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 89 zł.

Ze względu na wyjątkową sytuację postanowiliśmy maksymalnie ograniczyć koszty tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział w warsztatach.

Jak to działa?

  1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (18.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl

Prowadzący:
Dr Arkadiusz Tomczyk
– doktor nauk prawnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, autor publikacji dotyczących problematyki broni palnej, związanych z nią wykroczeń oraz prawa łowieckiego. Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał w 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wśród zainteresowań naukowych wyróżnić można prawo karne materialne, ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów bez podania przyczyny, przy jednoczesnym zwróceniu kosztów wszystkim uczestnikom, którzy wcześniej uiścili zapłatę.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*